Разделы:

мюнхен 1972 олимп игр

За кордоном

Сьогодні 46 річниця найкривавішого теракту в історії світового спорту

607

14:22, 5 Сентябрь 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

П’ятого вересня 1972-го року стався найкривавіший теракт в історії світового спорту.

У розпал Олімпійських ігор, що проходили в німецькому Мюнхені, члени радикальної арабської організації «Чорний Вересень», вчинили зухвалий напад на представників олімпійської збірної Ізраїлю.

Вночі терористи увірвалися до кімнат ізраїльтян в Олімпійському селищі і жорстоко розстріляли двох спортсменів, що намагалися чинити опір. Ще дев’ятьох членів делегації з-поміж яких і два тренери та судді, було взято у полон. В обмін на життя бранців терористи вимагали звільнити та передати до Єгипту 234 палестинців з ізраїльських в’язниць. Влада Ізраїлю на чолі з Голдою Мейєр будь-які переговори вести відмовилась.

Життя олімпійців спробували врятувати німецькі силовики та урядовці, але спецоперація зазнала краху. Внаслідок перестрілки з поліцейськими у військовому аеропорту Мюнхена, було вбито 5 з 8 терористів. Однак решта радикалів встигла розстріляти заручників і навіть підірвати вертольоти, де вони перебували. Також загинув один німецький поліцейський. Не зважаючи на теракт, Олімпіаду в Мюнхені, яка завершилась тріумфом збірної СРСР в медальному заліку, не скасували.

Раніше ми повідомляли Теракт 11 сентября: опубликовано новое видео с места трагедии (ВИДЕО)

Loading...

Читайте также