Разделы:

В регионе

15:15, 2 Октябрь 2018

378

Столичні Бортничі: як живуть люди в постійному смороді (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Вікно не відкрити, на вулицю не вийти. Що таке постійно дихати брудним та смердючим повітрям, знають жителі мікрорайону Бортничі в Києві. Зовсім поруч з їхніми будинками станція з очищення стоків, що надходять з усієї столиці.

Тут, біля Бортницької станції аерації, і взимку, і влітку стоїть жахливий сморід. І терпіти його змушені тисячі жителів навколишніх масивів. Адже до них звідси — менше кілометра.

Юлія з донькою майже щодня виходить на дитячий майданчик. Каже — сморід іноді буває такий, що доводиться тікати з вулиці. Але від нього й удома не сховаєшся. Відбувається постійний розклад органіки в першу чергу. А крім того, це посилюється наявністю в каналізаційних комунальних скидах хімічних речовин .Це безперечно шкідливо для здоров’я людей. Тому що постійне вдихання цих речовин порушує функціонування органів дихання, впливає на стан і якість крові в організмі, впливає на роботу інших органів людини.

Відстійники варто було б накрити, а від мулових полів взагалі відмовитися. На Бортницькій станції кажуть — застарілому обладнанню давно потрібна модернізація. А це близько мільярда доларів. У держбюджеті таких коштів немає. Гроші на реконструкцію погодилися дати інвестори з Японії. Перший блок — найстаріший — знесуть і побудують подалі від спальних районів. А сухі залишки більше не вивозитимуть на поля.

Раніше ми повідомляли К 2050 году человечество ежегодно будет производить на 70% больше мусора — исследование

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также