Разделы:

varenij ris

Еда

ТОП-5 продуктів, які допоможуть подолати порушеня травлення

552

19:45, 22 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

При розладі шлунку допоможуть спеціальні продукти, які дозволять відновити водно-сольовий баланс і нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Про це повідомляє Healthystyle.

Читайте також ТОП-5 актерских дуэтов, которые часто снимаются вместе

Продукти, які допоможуть при порушені травлення

Рис

При порушені травлення найкраще вживати звичайний варений рис. Він стабілізує діяльність ШКТ, поглинає гази і кислоти, чим сприяє припиненню діареї.

Користь рису

Курячий бульйон

Курячий бульйон рекомендують фахівці при діареї, так як він чудово перетравлюється і сприяє виведенню токсинів. Курка володіє високою харчовою цінністю і чудово живить ослаблений організм.

Вівсянка

Завдяки обволікаючим властивостям вівсяної каші робота травної системи відновлюється швидше. Тільки пам’ятай, що при діареї необхідно харчуватися вівсянкою без цукру, звареною на воді, а не на молоці.

Вівсянка допоможе при порушені травлення

Трав’яний чай

М’ята заспокоює кишечник і полегшує спазми в шлунку, а ромашка надає антибактеріальну дію. Таким чином, чашка теплого чаю, до складу якого входить один з цих інгредієнтів, надає сприятливу дію на організм.

Натуральний йогурт і кефір

Ці кисломолочні продукти містять пробіотики, які відновлюють мікрофлору кишечника і дозволяють налагодити нормальне травлення. Головне, вибирати йогурт і кефір без цукру та інших добавок.

Loading...

Читайте также