Разделы:

Культура

Топ-10 найнезвичніших хобі

7994

21:01, 6 Октябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Кожна людина цікавиться чимось у житті, але дехто обмежується колекціонуванням марок, а інший лізе у вулик у пошуках відчуттів. Скільки людей – стільки й див. CHANGEUA знайшов для вас топ-10 особливих людей з особливими хобі.

На десятому місці датчанин, який збирає колекцію пігулок різних кольорів. Здавалося б, нічого такого, якби цими пігулками не були екстазі. У його колекції понад  2400 зразків. Чималу колекцію поцупили крадії, а власник заявив про це до поліції. Думаєте нерозумно? Він просто хотів попередити горе-крадіїв, що 40 таблеток були спеціально отруєними.

http://s017.radikal.ru/

http://s017.radikal.ru/

Дещо випереджає датчанина і посідає дев’яте місце дивний 47-річний Чак Ламб. Він прикидається мертвим вже багато років, а з 2005 року викладає відео та фото власного «трупа» на своєму ж сайті. Все почалося з того, що Чаку дуже захотілося знятися у фільмі чи потрапити на ТБ.

http://i2.irishmirror.ie/

http://i2.irishmirror.ie/

Восьме місце очолює дуже дивний італієць Азв Азазелло. Чоловік  зібрав колекцію, до якої входять найнудніші книги. Вражає, але в ній вже близько 15 тисяч томів! Ходять чутки, що один поет, коли дізнався, що всі його твори зберігаються у Азазелло, ледь не покінчив з собою.

http://joshfults.com/

http://joshfults.com/

На сьомому місці опинився декоратор Майк Кармайкл, який з 1977 року і досі щодня покриває бейсбольний м’яч, який висить у нього в гаражі, фарбою. Понад 22 000 шарів фарби нанесено на м’яч, і він тепер важить більше 1550 кг. Перший шар фарби був доданий сином Майка Кармайкла, і з тих пір завжди виконується золоте правило для тих, хто додає фарби на кулю –  кожен новий колір повинен відрізнятися від попередніх.

http://fototelegraf.ru/

http://fototelegraf.ru/

Шостим місцем може похизуватися чоловік, ім’я якого, на жаль, залишається невідомим. Він дуже любить подорожувати світом, але зовсім не для того, щоб милуватися різними визначними пам’ятками. Всі поїздки здійснюються для того, щоб сфотографуватися як можна в більшій кількості місць у вигляді … трупа.

news.mspravka.info

news.mspravka.info

П’яте місце займає Джонатан Лі Річес. Чолов’яга постійно судиться з усім та усіма. Серед списку його відповідачів можна знайти і Джорджа Буша молодшого,  і Брітні Спірс, і сомалійських піратів у повному складі, і Ейфелеву вежу. Піком його судової діяльності є позов Книзі рекордів Гіннесса за занесення до Книги рекордів Гіннесса!

http://static.independent.co.uk/

http://static.independent.co.uk/

Четверте місце отримує українець Ростислав Лялюк з незвичайним хобі – похованням тарганів за різними обрядами світу. На похорони приходять багато людей. Видовище по-справжньому барвисте і веселе.

http://s00.yaplakal.com/

http://s00.yaplakal.com/

Третє місце присуджено дуже благородній людині, яку звуть Рід Сандрідж. Після того, як його звільнили, він вирішив зайнятися благодійністю, роздаючи по 10 доларів кожен день найбільш нужденному. Всі свої добрі вчинки він записує у книгу, щоб завжди пам’ятати про тих людей, яким він допоміг.

http://zakarpattya.net.ua/

http://zakarpattya.net.ua/

Другого місця сягнув користувач мережі Instagram під ніком «@tipsforjesus». Він роздає офіціантам, які його обслуговували, величезні чайові, підписуючи чек «Tips for Jesus» (чайові заради Христа). Потім чоловік, який не називає свого імені, фотографує щасливого власника щедрих чайових разом із чеком та публікує зображення у своєму Instagram-профілі.

https://cdn1.vox-cdn.com

https://cdn1.vox-cdn.com

Перше заслужене місце займає «телевізійний маньяк» Пол Ярроу. Він чатує на вулицях знімальні групи випусків новин і намагається засвітиться перед камерою. Варто лише ввімкнути місцеві новини, як ви обов’язково побачите Пола, що визирає з-за плеча журналіста. Виникає відчуття, що він не працює, а ходить містом і вистежує телевізійників. Хоча, судячи з того, що він не пропускає жодного випуску новин, він все-таки знає, де шукати, а не вистежує. Звідки йому відомо, де в черговий раз буде зніматися сюжет, Ярроу не говорить.

http://i.ytimg.com/

http://i.ytimg.com/

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.