Разделы:

ternopol5

Новости

В тернопільському вузі обрали найкрасивішу студентку

112

18:58, 28 Ноябрь 2016

Change

Найбільш цікаві новини

В Тернопільському національному педагогічному університеті відбувся конкурс краси, кмітливості та таланту СтудМіс ТНПУ-2016.

Наприкінці вересня відбувся кастинг, де з двох десяток красунь обрали лише 12, і надали їм можливість показати себе на головній сцені університету.

Досить мало часу було у дівчат на підготовку до конкурсу,але  усі справилися. Протягом місяця відвідували спортзал,ходили на тренінги та навіть слухали історію парфумерії.  Щоденні репетиції забирали дуже багато часу, але воно того було варто. Дівчата дефілювали в вечірніх сукнях, демонстрували свої таланти і доводили ,що кожна з них варта корони. До речі ,цьогоріч свято відбувалося у стилі фільму «Великий Гетсбі».

Розважали гостей свята також шоу-балет «Flawless», команда КВН із Хмельницького, кавер-проект Джорджія,струнний квартет «Infinito» та beatvan Станіслав Клапак.

Довготривале дійство завершилося нагородженням красунь,і 12 учасниць розділили між собою номінації.

Так, головну корону завоювала Євгенія Кулеба з факультету іноземних мов, яка представить ТНПУ на конкурсі СтудМіс Тернопіль.

miss-ternopol1

І-ою Віце-СтудМіс стала Тетяна Копійковська, а ІІ-ю Віце-СтудМіс – Тереза Стець, яка також отримала титул «Міс глядацьких симпаній».

Інші учасниці здобули наступні титули:

СтудМіс Ніжність- Марія Пастух

СтудМіс Модель – Оля Капуш

СтудМіс Посмішка- Марія Стисла

СтудМіс Талант – Мирослава Нямещук

СтудМіс Фото- Валентина Земба

СтудМіс OGOGO – Тетяна Коробій

СтудМіс Ferizzo – Жанна Савканич

СтудМіс Конгеніальність- Квітослава Курило.

Теги:

Loading...

Читайте также