Разделы:

rabota

Поради

Три речі, які вбивають продуктивність і як це виправити

268

10:30, 22 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Як виявилося, більшість людей, самі того не помічаючи, заважають власній продуктивності.

У вашому списку справ нема перерв

Звичайно, в ідеальному світі ви можете прийти в офіс о дев’ятій ранку і працювати до шести, не відриваючись. Але в реальності вас будуть відволікати, ви зголодніли, та й, врешті-решт, ви не зможете нерухомо сидіти стільки годин на одному місці. Рішення. Як би сильно ви не були зайняті, потрібно все одно робити перерви протягом дня, пише maximum.fm

Ви не вносите до списку справ нічого конкретного

Простіше кажучи, у вашому списку справ не має бути пунктів, які не описують будь-яку дію. Це стосується і планів без конкретики і багатозадачних справ. В іншому випадку, ви будете витрачати час, намагаючись пригадати, щодо якого саме проєкту вам потрібно було відповісти. Рішення. Список справ має складатися з чітких фраз. Завжди намагайтеся додати більше деталей.

Ви витрачаєте час на енергетичних вампірів

Ви точно з ними знайомі: ці люди буквально висмоктують з вас енергію, спрямовуючи її на себе, а не на благо команди. Їх не хвилює ваш час і пріоритети. З якоїсь причини така людина буде постійно писати вам з проханнями про допомогу, і в підсумку ви витратите на неї більше часу, ніж на себе. Рішення. Якщо це не якесь термінове прохання, пов’язана зі справами компанії, ви можете ввічливо її відхилити, просто сказавши: «У мене цього тижня жорсткий дедлайн, і я, на жаль, не можу допомогти».

Читайте також: Врачи опровергли пользу кефира перед сном

Loading...

Читайте также