Разделы:

Безробіття

Суспільство

В Україні надлишок економістів та юристів

935

14:58, 13 Август 2018

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Майже половина усіх безробітних українців мають вищу освіту. Такі дані наводять у Державній службі занятості. І додають — зараз в Україні спостерігається трудовий дисбаланс.

Кількість вакансій в Україні за перші півроку перевищує півмільйона.

На кінець першого півріччя 2018 року Держслужба зайнятості зареєструвала в Україні майже 304 тисяч безробітних. Найбільше їх у Дніпропетровській, Харківській і Запорізькій областях.

Що стосується вакансій, то сьогодні їх в службі зайнятості налічується 82 тисячі.  В Україні надлишок людей з освітою економістів і юристів. «На 3 тисячі вакансій економістів в середньому 5 тисяч охочих»,  — зазначає Валерій Ярошенко  — представник Державної служби зайнятості.  А в таких великих містах, як Київ, Одеса і Харків, серед незайнятих українців — до 90% тих, у кого є «вишка». Також Ярошенко говорить про трудовий дисбаланс, оскільки сьогодні ринок найбільш потребує не економістів та юристів, а електрозварників, слюсарів, токарів, пекарів. Також потрібні працівники сфери послуг: водії, кухарі, офіціанти, охоронці, медсестри, працівники сільського господарства. Експерт підкреслює, що найнижчі зарплати, які пропонують роботодавці, — у медсестер, продавців, водіїв і швачок.

Loading...

Читайте также