Разделы:

nochnaja rabota

Суспільство

Ці симптоми вказують на «синдром вигоряння» на роботі

393

9:30, 11 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Психологи склали список основних ознак розвитку «синдрому вигоряння» на роботі. Якщо ви виявили у себе більшість з них, знайте: вам час уповільнити темп або взяти відпустку.

Втома. Це один з найбільш ранніх ознак вигорання. Відчуття втоми – сигнал організму про те, що він ледь порається з навантаженнями. Все починається з незначної втрати працездатності, а закінчується відчуттям повного безсилля, навіть після тривалого відпочинку. Якщо вам складно заснути, і ви швидко втомлюєтеся, візьміть відпустку хоча б на кілька днів для відновлення сил, пише maximum.fm

Тривожність. Постійне відчуття тривоги і занепокоєння – одна з ознак порушень психічного здоров’я, про яке варто дбати не менше, ніж про фізичне. Синдром вигорання часто починається з легкої напруги і хвилювання, які пізніше можуть розвинутися в страх і депресію, а їх лікувати набагато складніше.

Забудькуватість. Перевтома і постійне відчуття тривоги не можуть не позначатися на розумових здібностях. Забудькуватість – явна ознака того, що ви занадто багато працюєте. Нерідко люди в умовах сильного психологічного тиску, скаржаться на неуважність і часткову втрату пам’яті. Якщо ви відчуваєте, що вам складно утримати інформацію в голові, постарайтеся знизити рівень стресу.

Читайте також: Названы весомые причины для ежедневного употребления меда

Loading...

Читайте также