Разделы:

В регіоні

16:00, 3 Октябрь 2018

207

Україна на межі кризи: що буде з країною і як змінити майбутнє (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

«Нема кому працювати». Таку фразу дедалі частіше можна почути в українських поліклініках, школах, судах. От, наприклад, в українській залізниці заявляють — на підприємстві не вистачає монтерів, слюсарів, токарів. Усі, хто, як то кажуть, «з руками», поїхали на заробітки за кордон. І на додаток до цього — показники смертності в Україні давно перевищують показники народжуваності. Тож, населення невпинно скорочується. Нас все менше.

Експерт каже — аби уникнути кризи, треба якомога швидше зупинити скорочення населення.

По-перше, пригальмувати масовий відтік трудових мігрантів.

По-друге, спонукати молодих людей ставати батьками. Зараз, за даними Державної служби статистики, більше однієї дитини в Україні наважується завести лише кожна третя сім’я. Демографічна криза — ознака держави з нестабільною економікою, кажуть експерти. І поки люди перейматимуться тим, як самі житимуть завтра, жодних сплесків народжуваності ми не спостерігатимемо.

Натомість дедалі більше фахівців їхатимуть за кордон у пошуках заробітку. Зараз населення України щомісяця скорочується приблизно на 20 тисяч. За таких темпів, прогнозують демографи, до 2050-го року нас залишиться в Україні не більше 30-ти мільйонів.

Раніше ми повідомляли 10 років минуло після світової фінансової кризи: що змінилося (ВІДЕО)

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также