Разделы:

Украина завтра

Український бізнес довірив реформи європейцям

688

13:02, 11 Август 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Метою реформ на найближчих 10 років роботодавці назвали збільшення тривалості життя з 71 до 74 років, збільшення витрат на охорону здоров’я в три рази до 1500 доларів на людину на рік, забезпечення зростання ВВП на 50-60%.

Україні потрібно почати конкурувати з Китаєм за ринки ЄС, оскільки Китай поставляє в ЄС продукції на 370 мільярдів доларів, а Україна – всього на 17 мільярдів, при тому що логістичні витрати експорту з України у 7 разів менші. 

ІТ-галузь повинна отримати такі ж преференції від держави, які має сільськогосподарська галузь, оскільки за експортним потенціалом ці дві галузі вже давно зрівнялися, і не правильно називати Україну аграрною державою.

Мінімальний обсяг інвестицій тільки в модернізацію інфраструктури складає 100 мільярдів доларів, і при забезпечені державою належних умов український бізнес та міжнародні інвестори готові вкладати свої кошти.  Загалом для комплексної модернізації економіки України потрібно залучити 300 мільярдів доларів інвестицій. 

Всі ці пропозиції були озвучені 2 червня 2015 року на З’їзді Федерації роботодавців України, де зібралися більше 200 власників і керівників українських підприємств – делегатів, що представляють інтереси 8,5 тис. великих, середніх і малих компаній, на яких працюють більше 5 млн. чоловік.

Розробкою конкретного плану модернізації спільно з українськими експертами буде займатися Агентство модернізації України (АМУ), створене у Відні 3 березня 2015 року.

На думку Голови Федерації роботодавців, прийняття Україною програми реформ, розробленої АМУ, дозволить встановити мир в Україні. «Якщо Україна прийме програму реформ, під яку іноземні інвестори виділять гроші, війни не буде», – підкреслив Дмитро Фірташ.

Президент АМУ Міхаель Шпінделеггер під час свого виступу на З’їзді зазначив, що він вірить в успіх своєї роботи, тому що Агентство не залежить ні від одного уряду чи політичної сили. Тому всі пропозиції будуть максимально об’єктивними і професійними.

«Завдання АМУ – переконати іноземних інвесторів вкладати свої гроші в Україну, а не розробити чергову програму на папері».

Для цього до роботи Агентства залучені провідні європейські експерти, які мають успішний досвід реформування в Німеччині, Польщі і користуються довірою у міжнародних інвесторів.

СКЛАД АГЕНТСТВА МОДЕРНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ

Міхаель Шпінделеггер Президент Агентства модернізації України

Міхаель Шпінделеггер
Президент Агентства модернізації України

Міхаель Шпінделеггер (народився 21 грудня 1959 року) – відомий австрійський політик. В кабінеті канцлера В. Файмана Міхаель Шпінделеггер обіймав посаду міністра закордонних справ Австрії (2008-2013 р.) і міністра фінансів (2013-2014 р.). Впродовж 2011-2014 років був Віце-канцлером Австрії. У 2011-2014 роках також очолював Австрійську Народну партію (АНП).

Влодзимеж Цімошевич Голова напряму "Боротьба з корупцією"

Влодзимеж Цімошевич
Голова напряму «Боротьба з корупцією»

Влодзімеж Чимошевич народився у 1950 р. Польський політик, член лівого крила Союзу демократичних лівих сил. Займав посаду прем’єр-міністра Польщі з 1996 до 1997 року і посаду міністра закордонних справ Польщі у 2001-2005 роках. Підписав Договір про вступ, який проклав шлях до членства Польщі в Європейському Союзі. Повернувся в політику перед парламентськими виборами 2007 року, в результаті яких отримав місце в Сенаті як незалежний кандидат.

Отто Депенхойер Голова напряму "Конституція"

Отто Депенхойер
Голова напряму «Конституція»

Отто Депенхоєр (народився у 1953 році) — німецький професор права. Депенхоєр вивчав право у Бонні, де отримав ступінь доктора наук у 1985 році і ступінь хабілітованого доктора у 1992 році. Викладав право у Мюнстері і Галле, після чого очолив кафедру публічного права та філософії права у Мангеймському університеті у 1993 році. У 1999 році очолив кафедру конституційного права, державного права та філософії права у Кельнському університеті.

Вальдемар Павляк Голова напряму "Економіка"

Вальдемар Павляк
Голова напряму «Економіка»

Вальдемар Павляк (народився 5 вересня 1959 року) — польський політик. Двічі обіймав посаду прем’єр-міністра Польщі у 1992 році і в період з 1993 до 1995 року. З листопада 2007 року до листопада 2012 року обіймав посаду заступника прем’єр-міністра і міністра економіки Польщі.

Гюнтер Ферхойген

Гюнтер Ферхойген
Голова напряму «Інтеграція в ЄС»

Гюнтер Ферхойген народився у 1944 році. З 2004 року по 2010 рік обіймав посаду віце-президента Європейської комісії з питань підприємництва та промисловості. У 1999-2004 роках обіймав посаду Європейського комісара з питань розширення Європейського Союзу. Сьогодні є почесним професором Європейського університету Віадріна.

Бернар Кушнер Голова напряму "Здоров'я"

Бернар Кушнер
Голова напряму «Здоров’я»

Бернар Кушнер (народився у 1939 році) — французький політик і лікар. Засновник міжнародних організацій «Лікарі без кордонів» та «Лікарі світу». У 2007-2010 роках обіймав посаду міністра закордонних і європейських справ Франції у правоцентристському уряді Фійона за президентства Ніколя Саркозі. До того був міністром з охорони здоров’я та гуманітарних питань у декількох урядах соціалістів.

Кеннет Дональд Джон Макдональд Голова напряму "Верховенство закону"

Кеннет Дональд Джон Макдональд
Голова напряму «Верховенство закону»

Кеннет Дональд Джон Макдональд, барон Макдональд, королівський адвокат (народився у 1953 році) був Директором державного звинувачення Англії та Уельсу у 2003-2008 роках. У 2008 році вийшов у відставку, повернувся до приватної практики в Matrix Chambers і став постійним дописувачем газети «The Times», для якої пише статті з законодавства, безпеки та політики. У 2009 році був призначений запрошеним професором права у Лондонській школі економіки. У 2010 році став заступником судді Верховного суду і членом Консультативної ради Центру кримінології в Оксфордському університеті. Сьогодні Лорд Макдональд є деканом Уодхемського коледжу в Оксфордському університеті.

Пеер Штайнбрюк Голова напряму "Податки та Бюджет"

Пеер Штайнбрюк
Голова напряму «Податки та Бюджет»

Пеєр Штайнбрюк народився у 1947 році. Є депутатом німецького парламенту. У 2005-2009 роках займав посаду Федерального міністра фінансів Німеччини. Пеера Штайнбрюка називають одним з архітекторів порятунку євровалюти під час кризи 2008 року. У 2002-2005 роках був Міністром-президентом землі Північний Рейн-Вестфалія. Був кандидатом на посаду канцлера Німеччини від Соціал-Демократичної партії Німеччини на виборах 2013 року.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.