Разделы:

Туризм

Вхід заборонено!

853

22:34, 5 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

У світі є десятки секретних місць, штаб-квартири таємних служб, воєнні бази, які не відображаються навіть у Google Maps — все це очевидно, тому не так шокує. Однак цікаво, що місця, які нібито у нас перед носом, назви яких ми знаємо, все ж залишаються для нас недоступними.

   1.   Area 51

Неопізнані літаючі об’єкти та секреті бази, які приховують інформацію від широких мас — популярний сюжет американських фільмів. Однак не буває диму без вогню. Територія, на кордоні штатів Каліфорнії, Арізони і Невади, славиться тим, що в цьому регіоні в пустелі Мохаве, нібито впав корабель прибульців в 50 -х роках. Тому там відбуваються дивні речі, а повітряний шлях над місцевістю закритий. Ще з минулого століття американці не розгубились, а почали заробляти на усіх загадках та незрозумілих фактах: продавали статуетки та магнітики інопланетян, проводити екскурсії, знімати фільм чи писати книги про НЛО. Лише у квітні 2000 року американські журналісти виявили на знімках супутника незрозумілий об’єкт на міжштатній території, а влітку 2013 вперше за більш як півстоліття американський уряд визнав наявність в регіоні секретної бази, відомої як “Area 51”. Офіційно — це експериментальний аеродром для випробування секретної авіаційної техніки. Проте ще є більш популярні версії, так би мовити, “теорії змови”. Подейкують, нібито на базі зберігають уламки від космічних кораблів і рештки прибульців, а також ніби саме там випробовують хімічну зброю. Звинувачують секретних службовців і у тому, що саме на базі “Area 51” знімали американських астронавтів на місяці.

www.lookatme.ru

www.lookatme.ru

  1. Бібліотека Ватикану

Ватиканська бібліотека зберігає найдавніші документи, які стосуються не лише церкви.  Фонди бібліотеки налічують 1 600 000 друкованих книг, 150 000 манускриптів, 8 300 інкунабул, більш 100 000 гравюр та географічних карт, 300 000 монет та медалей. Однак це лише офіційна інформація, насправді ж у бібліотеці є секретні відділення, таємні кімнати та важливі документи, доступ до яких надається лише опісля запиту або ж не надається взагалі. Які секрети зберігає бібліотека — достеменно невідомо. Заснована вона у 1475 році, тому природно, що у архівах Ватикану за практично 6 століть назбиралося чимало цікавої інформації. Кажуть, що їх розсекречення може підірвати престиж римо-католицької церкви.

politvesti.tk

politvesti.tk

  1. База саєнтологів

Саєнтологію заснував Лафайет Рон Хаббард, колишній морський офіцер, письменник-фантаст у 1950-х роках.. Порівняно молоде релігійно-філософське вчення, але за кількістю секретів може позмагатись з Ватиканом. Підтвердженням цього є база саєнтологів, розташована в штаті Нью-Мексико, США. Невідомо, що там знаходиться, але сховище захищене від зовнішнього світу 2,5 тонними дверима. Потрапити туди можуть тільки головні адепти руху. Над архівом знаходяться загадкові знаки, що лише породжують більшу кількість запитань.

dvi.at.ua

dvi.at.ua

   4.    Pionen

Найбільша в Європі мережа зберігання і обробки даних в Стокгольмі  — “Pionen”. До того як стати відомим дата-центром, місце виконувало функцію бункера. 30 метрів під землею, надійні, товсті двері та міцність стін така, що першочергово сховище призначувалось для захисту від ядерного удару. Збудували “Pionen” за часів холодної війни. Площа — 1100 квадратних метрів. Сьогодні колишній бункер оздоблений фонтанами, теплицями, величезним акваріумом з солоною водою та створено імітацію денного світла. Місце вважається, на правду, надійним. Підтверджує це те, що у 2010 році скандальна організація “WikiLeaks”, що займалась розповсюдженням секретних даних, використала “Pionen” для зберігання своїх серверів.

austinhifi.blogspot.com

austinhifi.blogspot.com

   5.   Форт Нокс

Військова база американців, де зберігаються численні важливі документи та частина запасів золота США. Тонни бетону та граніту, найсучасніші кодові системи захисту охороняють цю сучасну фортецю. З 2010 року Форт Нокс належить американській армії та використовується як школа танкістів. Парадоксально те, що не знаючи достеменно, які таємниці приховує Форт Нокс, про нього знімають фільми, а назва вже вкорінилася у народі, як ознака секретності, надійності та захищеності.

www.opticstalk.com

www.opticstalk.com

Теги:

Loading...

Читайте также