Разделы:

шоу-биз

13:05, 3 Сентябрь 2018

992

«Віа Грі» сьогодні 18: як змінювалися учасниці в популярному гурті (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Фабрика українських попелюшок, найуспішніший музичний проект України — це все про «Віа Гру».

На початку двохтисячних більш популярного жіночого гурту в Україні годі й було шукати. За вісімнадцять років існування колектив зазнав чималих змін: права на нього ділили між собою продюсери, одна за одною йшли учасниці, незмінною лишалася тільки популярність.

Із дуету, в якому співали дві протилежності: білявка й брюнетка, гурт «Віа Гра» трансформувався у тріо. За 18 років існування у колективі змінилося 17 учасниць. За версією продюсерів, дівчата завжди покидали гурт за власним бажанням, але це далеко не так.

Тетяна Найник згадує свою нетривалу участь у тріо. 2002-го її взяли на місце вагітної Надії Грановської. Щойно народивши, Надя повернулася назад, а Тетяну люб’язно попросили піти. Образившись на продюсерів, Найник давала відверті інтерв’ю, з яких глядач дізнався про мізерні гонорари солісток і про тотальний контроль за їхнім приватним життям.

Надія Мейхер, Віра Брежнєва та Анна Сєдокова — цей склад гурту й досі вважається «золотим». За два роки «Віа Гра» випустила безліч хітів, продюсери планували масштабний гастрольний тур за кордоном, але на заваді стала вагітність Анни. 2004-го Сєдокова вийшла заміж за футболіста Валентина Бількевича і покинула колектив. Продюсерам потрібна була не менш яскрава руда вокалістка.

Це тепер Лобода — супер-зірка, а за часів участі у «Віа Грі» Світлані було не легко. Дівчина мала крутий норов і всіляко демонструвала його продюсерам.

Лобода не провела в гурті й одного року — продюсери взяли замість неї скромну бек-вокалістку Валерія Меладзе Альбіну Джанабаєву. Про справжню причину цього вибору стало відомо лише кілька років тому, коли син Альбіни — Костик — підріс і став аж надто схожим на Валерія. Свої стосунки зіркова парочка приховувала не один рік. Чотири роки тому Альбіна народила співакові другого сина — Луку. Тепер Джанабаєва — мама двох дітей, офіційна дружина Валерія Меладзе і сольна співачка.

Іще одна, не менш скандальна учасниця — Віра Брежнєва. До гурту білявка потрапила, як кажуть, із вулиці. Присвятивши «Віа Грі» чотири роки, 2007-го співачка назавжди пішла з колективу. Проте співати не припинила і стала єдиною екс-учасницею, для якої продовжував писати пісні Костянтин Меладзе.

Лише згодом з’ясувалося, що між продюсером і його підопічною роман, який вони приховували десять років. Навіть тепер, коли Брежнєва й Меладзе вже три роки в офіційному шлюбі, пара неохоче ділиться подробицями свого приватного життя.

Нова історія «Віа Гри» почалася 2013-го, коли гурт покинула чергова солістка — Санта Дімопулос. Тоді Костянтин Меладзе розпустив групу, а нових учасниць обрали в ефірі шоу «Хочу у «Віа Гру». Еріка Герцег, Анастасія Кожевникова та Міша Романова. Цей склад «Віа Гри» побив усі рекорди: колектив лишався незмінним цілих п’ять років.

У березні цього року через вагітність із «Віа Гри» пішла Міша Романова. Її місце зайнялА 26-річна співачка із Санкт-Петербурга — Ольга Меганська. Іще одна учасниця — Анастасія Кожевникова нещодавно вийшла заміж, тож, цілком можливо, продюсерам скоро доведеться шукати заміну і їй. Та хай які кадрові зміни траплялися в колективі, на популярність «Віа Гри» вони не впливають.

Раніше ми повідомляли Анна Седокова пожаловалась на одиночество и отсутствие секса

Теги:

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также