Разделы:

Советы

Вино, яке вам сподобається, базуючись на тому, яку каву ви любите

2127

21:02, 21 Сентябрь 2015

Change

Найбільш цікаві новини

Те, яку каву ви п’єте, може багато розповісти про ваші вподобання серед смаків, ароматів, текстур та кислотності.

Знаючи ці вподобання, ви можете застосовувати їх і до інших продуктів харчування та напоїв, у тому числі і вина.
Паоло Мерегаллі, власник популярного ресторану в Нью-Йорку, дав свої рекомендації щодо того, які сорти вина обрати, базуючись на вранішній каві людини.

Якщо ви любите шот еспресо, порцію американо, солодку каву чи каву з вершками — ось вам деякі рекомендації, як обрати вино до смаку.

Чорна кава.
Для любителів міцного чорного напою найбільше підходитиме вино із нотками прянощів та кислинки. Мерегаллі рекомендує Ruché, червоний італійський сорт винограду, що має сухі та фруктові аромати. Ви також можете спробувати Cabernet Franc, відоме своїми чудовими пряними тонами.

Чорна кава

http://www.poetryclub.com.ua/

Еспресо.
Вина, які мають високі дубильні речовини доповнюють багату текстуру і сильну гіркоту кави еспресо.

Цінителям цього напою сподобається Chianti, вина Тоскани, Італія. У них проявляються сміливі аромати вишні та тютюн. Можна також спробувати Médoc. Ці вина мають насичений смак шоколаду та фіалки. Сорти Marsanne мають витончений аромат смажених горіхів, груші, персиків, спецій і квітів.

Еспресо

http://41.media.tumblr.com/

Кава з молоком.
Вживання кави з молоком вказує на надання переваги більш м’яким ароматам. Мерегаллі каже, що найкращою партією будуть витримані вина, які є м’якими, але із низькою кислотністю.

Серед них Chardonnay, Amarone (багате і червоне сухе вино з дуже низькою кислотністю), Cabernet Sauvignon (насичене червоне вино із багатим фруктовим смаком), або Tuscan — неймовірне тосканське вино.

http://i.huffpost.com/

http://i.huffpost.com/

Кава з цукром.
Не дивно, що цукрована кава одразу видає любителів солоденького. Для них найкраще підходитимуть Riesling, Moscato та Zinfandel, що мають дуже багатий фруктовий смак.

кава з цукром

http://www.webparx.com/

Теги:

Loading...

Читайте также