Разделы:

Дизайн без назви (15)

общество

Візовий центр в Gulliver — провідник у світ успішних подорожей

472

10:59, 3 Август 2018

Сучасний світ надає безліч можливостей для поїздок. 

Неважливо, яку саме мету має подорожній — відвідати родичів, подивитися на історичні пам’ятки, відпочити з дітьми на найкращих пляжах, розширити кар’єрні можливості, влаштуватися на навчання тощо. Кардинальна зміна звичної обстановки потрібна кожній людині.

Напередодні закордонної поїздки ми нерідко стикаємося з певними труднощами, вирішення яких краще доручити професіоналам. Києвський візовий центр у ТРЦ «Гуллівер» пропонує увесь спектр необхідних послуг, завдяки котрим підготовка до подорожі буде необтяжливою — https://gullivercenter.com/trc-services/vizoviy-centr.

Зручне розташування, кваліфіковані співробітники

Попри те, що держави Європейського союзу пускають туристів з України без дозволів на в’їзд, низка такого роду формальностей залишилася. Приміром, ніхто не відміняв робочі візи.

Оскільки Київ — столиця України, саме із серця держави часто розпочинаються найважливіші у житті мандрівки. Візовий сервіс-центр у ТРЦ Gulliver має ряд беззаперечних переваг:

  • величезний досвід його фахівців в оформленні різноманітних дозволів на в’їзд до 25 країн світу;
  • зручне розташування «Гуллівера» — від нього рукою подати до кількох станцій метро;
  • наявність у торгівельно-розважальному центрі великого підземного паркінгу;
  • безліч різноманітних магазинів, що працюють на території ТРЦ. В них можна придбати все, від розкішної спідньої білизни до техніки для дому. Також тут функціонують прекрасні ресторани, кафе і кінотеатр.

Швидко та прозоро

Вирішивши, куди та з якою метою подорожуватимете, сміливо вирушайте то візового центру VFS Global. Прихопіть із собою традиційний перелік документів: кілька фото відповідного формату, заповнену анкету, ідентифікаційний номер, закордонний та внутрішній паспорти.

Професійні співробітники структури, розташованої в центрі столиці України, нададуть вичерпну кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з туристичними чи діловими подорожами. Важливо зазначити, що VFS Global діє на офіційних підставах, маючи всі необхідні дозволи посольств та консульств держав, з якими співпрацює. Тут можна цілком законно оформити навчальні, ділові, туристичні, робочі візи. Усе відбудеться швидко та прозоро.

Професійність співробітників центру дозволить не лише зекономити дорогоцінний час та нерви, а й мінімізує вірогідність відмови у дозволі на в’їзд. Фахівці сервіс-центру допоможуть заповнити папери, дотриматися абсолютно всіх правил подання документів на візи.

Loading...

Читайте также