Разделы:

avtobus

Авто

Автобус «МАУ» возить пасажирів між Вінницею та Борисполем

143

16:45, 2 Июль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» запустили комбіновані перевезення «автобус+авіа» на заміну закритому рейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця». Першим рейсом з Вінниці скористалися 10 пасажирів, а назад — приїхали три людини. Повідомляє 20 хвилин.

Квиток на автобус від «МАУ» входить у вартість авіаквитка. Тривалість перевезення автобусом Neoplan — 4 години. На заміну закритому стикувальному авіарейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця».

Читайте також Рейсовый автобус слетел с дороги в пропасть в Индии, погибли 33 пассажиров (ВИДЕО)

Міжнародні авіалінії України запустили свій перший автобусний маршрут. Машини надало підприємство «АТАСС-Бориспіль». У прес-службі «МАУ» розказують, що щоденні рейси між Вінницею та Києвом виконуватимуться на автобусах Neoplan.

Відправлення з Києва ‒ від термінала D Міжнародного аеропорту «Бориспіль», з Вінниці ‒ з привокзальної площі «Аеропорту Вінниця». Тривалість поїздки — 4 години. Як повідомляє ЦТС, першим рейсом з Вінниці поїхали 10 пасажирів, а назад до нашого міста приїхали 3 людини. Розклад автобусних рейсів:

foto

«Зареєструватися на комбіновані рейси можна на сайті авіакомпанії та з мобільних пристроїв. Також діє автоматична реєстрація. Норми багажу і ручної поклажі МАУ поширюються на комбіновані рейси.  При цьому реєструвати багаж на автобусну частину маршруту не потрібно. До перевезення автобусами не приймаються тварини, великогабаритне спортивне спорядження, нескладні інвалідні крісла та зброя», — повідомляють на сайті перевізника.

Loading...

Читайте также