Разделы:

Дороги на Вінничині

Водії

Дороги на Вінниччині розчищені, але радимо водіям возити лопати

74

14:23, 1 Декабрь 2016

Change

Найбільш цікаві новини

Cлужба автомобільних доріг у Вінницькій області забезпечила проїзд автошляхами. Обмежень руху автомобільними дорогами загального користування області немає. За добу дорожники використали 879 тон піщано-сольової суміші. По області працювали 165 працівників дорожньої галузі. 65 одиниць спецтехніки задіяли для ліквідації ожеледиці та переметів на дорогах загального користування. Використано 2055 літрів дизельного палива та 1240 літрів бензину. Ще 39 спецмашин працювали в черговому режимі. Джерело: ВИННИЦА.info

За даними Гідрометцентру, сьогодні у Вінницькій Закарпатській, Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Житомирській, Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Донецькій областей очікується снігопад, ожеледиця, можливі снігові перемети.

Погода у Вінницькій області 1 грудня 2016 року

Погода у Вінницькій області 1 грудня 2016 року

«З метою забезпечення безпечних умов руху транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, Служба автомобільних доріг у Вінницькій області звертається в першу чергу до водіїв, що здійснюють перевезення вантажів та до усіх учасників дорожнього руху!

Обладнати транспортні засоби зимовою гумою, упорами противідкатними, ланцюгами протиковзання, лопатами автомобільними та іншими засобами необхідними для безпечного руху автомобілів при виникненні надзвичайних ситуацій! З метою запобігання утворення заторів на автомобільних дорогах загального користування, дотримуйтесь швидкісного режиму та дистанції. Будьте уважними та обережними», — йдеться у зверненні Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

Теги:

Loading...

Читайте также