Разделы:

Йоганнесбург

Видео

Як найбагатше місто Африки перетворилося в звалище (ВІДЕО)

1126

16:47, 24 Сентябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Йоганнесбург — місто, що заснували на скарбах

У минулому столітті тут знайшли великі запаси алмазів, а згодом — одне з найбільших у світі родовищ золота. Із невеличкого селища Йоганнесбург швидко перетворився на найбагатше місто Африки. Однак сьогодні від колишньої розкоші не залишилося й сліду. Центр міста — швидше нагадує звалище.

Колись тут жили тільки білі люди. Темно-шкірих — сюди не пускали. Довгі роки вони тіснилися у халупах на околицях. Це називалося політикою апартеїду. Але 94-го року минулого століття апартеїд скасували. Темно-шкірі поступово заполонили центр міста.

Район Хілброу вважається найстрашнішим у Йоганнесбургу. Його контролюють банди з Нігерії. Тут щодня вчиняють убивства, зґвалтування, грабежі та крадіжки. У Хілброу — найбільше викрадених будівель. Тобто будівель, де нелегально живуть темношкірі. Справжні власники спочатку вважали, що, відключивши їм світло, воду, газ і каналізацію, зможуть вигнати зловмисників. Але загарбники навіть не помітили відсутності благ цивілізації — води та електроенергії в них і так ніколи не було, а замість туалетів вони стали використовувати шахти ліфтів.

Зараз багатії Йоганнесбурга живуть у передмісті — в ізольованих котеджних містечках, що заховані за парканом із колючим дротом та цілодобовою охороною. У них — окремі магазини, ресторани, школи й офіси.

В центрі Йоганнесбурга заможні люди намагаються не з’являтися. Або ж пересуваються на машинах. І жартома кажуть: «Якщо містом білий іде пішки, 5 хвилин тому в нього вкрали автомобіль».

Підписуйтесь на CHANGEUA в Facebook

Loading...

Читайте также