Разделы:

WBC

Особистості

Завершення 56-го Конгресу боксерської організації WBC (ВІДЕО)

396

14:14, 5 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

В Києві сьогодні завершується Конгрес боксерської організації WBC. Увесь тиждень до нього була прикута увага. І недарма — адже такої масштабної боксерської події Україна ще не бачила.

Нагадаємо, що у суботу, 6 жовтня, о 22:30 на телеканалі «Інтер» відбудеться прем’єра спеціального проекту «Свято великого боксу», присвяченого 56-му конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC). Вперше в історії це значуща спортивна подія проходить в Україні: з 30 вересня по 5 жовтня Київ став столицею світового боксу. Конгрес зібрав понад 700 учасників з 160 країн світу. Серед них — легендарні боксери, промоутери і судді.

 

Раніше ми повідомляли: Украинский телеканал покажет долгожданный проект, посвященный 56 конгрессу WBC (ВИДЕО, ФОТО)

Сьогодні останній день 56-го конгресу боксерської організації WBC. Подія дуже масштабна та знакова. До України з’їхалося близько 700(семисот) учасників зі 160(ста-шістдесяти) країн світу, серед яких легенди боксу Евандер Голіфілд, Леннокс Люїс, Віталій та Володимир Клички й багато-багато інших. І поки рефері, менеджери, промоутери та інші спеціалісти у сфері боксу проводили семінари та зустрічі, зірки боксу зустрічалися з українськими шанувальниками боксу. Видатні боксери роздавали автографи, відвідували дитячі спортивні школи та й самі розважалися. Наприклад, Віталій Кличко та Леннокс Люїс взяли боксерські рукавички і прокоментували свій легендарний бій 2003 року.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также