Разделы:

Видео

13:00, 13 Август 2018

144

Журналісти провели рейд по точках фаст-фуду після масового отруєння шаурмою (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Журналісти програми «Ранок з Інтером» підняли бунт щодо масового отруєння туристів фаст-фудом.

Висока температура, слабкість, нудота, блювота, пронос та біль в животі — наслідки неякісного перекусу шаурмою. Мухи в запакованих яблуках, таргани у хлібі, хробаки в стейку та опариші в сосисці в тісті.

Продукція без маркування, до того ж лежить не в холодильнику, а під прямими сонячними променями. Тож не дивно, що в хачапурі, придбаному у вуличному кіоску, киянка Оксана Гончаренко знайшла не свіже, а запліснявіле м’ясо. Далі вода, сміття, решітки-гриль, старі ножі, все в тріщинах і все лежить на підлозі. Їх давно ніхто не мив. Скрізь несвіжий запах пиріжків. Чи то від постійного розморожування-заморожування чи від протермінованих продуктів.  Овочі обвітрені, сухі, не яскравого кольору, деякі навіть не помиті. Звісно не помиті, проточної води ж тут немає!

Дуже часто соус, який додають до шаурми, замінюють на звичайний кетчуп. Звичайна стандартна шаурма має вагу 300 грам і в ній має бути мінімум 30 відсотків м’яса. Коли ви їсте шаурму, а там один салат, ви маєте розуміти, що вас обманюють.

Поряд розташована ще одна точка продажу шаурми. Продавець не ховається. Тут навіть є мухобійка. Продавець пояснює, що муха там перетворюється на «шашлик». От тільки цей «шашлик» все ж може впасти на м’ясо, яке покладуть у шаурму.

Аби не опинитись на лікарняному ліжку, ліпше перепитайте документи, подивіться в яким умовах роблять та зберігають товар. І якщо виникли найменші сумніви — краще відмовтесь від купівлі. Такий вибір — може врятувати життя.

До 6 років ув’язнення загрожує постачальнику неякісного м’яса, яке призвело до отруєння майже ста жителів столиці. Про це заявили у Держспоживслужбі.

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также